close
lołding...
Artykuły konkursowe!!! · ukOhana Przemka · Wyznania UAS-holika · Moje pierwsze ukulele · Holenderski odlot · Jak Wojtek Mann zaczął grać na ukulele · Ukulelistyczna miłość · Moje początki z uke... :) · Moje ukochane ukulela · Miłość Joanny · Wierszyk Olusi · Lanikai LU-11 Cypriana · Kohala KO-S Jakuba
Artykuły: · Mateusz i jego pierwsze ukulele · Moje pierwsze ukulele · Lanikai CK-C koncertowe
Tabela akordów gcea Tabela - diagramy, chwyty, akordy ukulele
akordy do dowolnego czterostrunowca Generator akordów do wszystkich czterostrunowców
jak nastroić ukulele? Jak nastroić ukulele?
Top Ukulele Sites

Wybrane z galerii
Moje pierwsze ukulele Własnoręcznie wykonane ukulele Grzegorza
Własnoręcznie wykonane ukulele Grzegorza
Artykuł konkursowy: Lanikai LU-11 Cypriana

Lanikai LU-11 Cypriana - Cyprian Chciałbym zacząć od tego, że moja przygoda z muzyką zaczęła się stosunkowo dawno. Na początku do rąk wziąłem gitarę, którą sprezentowali mi rodzice. Nauka gry na owym instrumencie szła mi opornie i nie sprawiała satysfakcji. Zrezygnowałem dość szybko i po niej miałem długą przerwę z jakimkolwiek instrumentem. Po kilku latach znowu naszła mnie ochota na grę. Chwyciłem zatem za harmonijkę, która sprawiałą mnustwo frajdy ale czułem, że to jeszcze nie to. Na dodatek moja dziewczyna reagowała dość negatywnie na jej dźwięki(a może na te, które ja z niej wydobywałem?). Miałem już 2 konkretne powody by zrezygnować z ćwiczenia i tak się stało, grałem coraz mniej aż w końcu zaprzestałem. W końcu do moich uszu doszedł dźwięk tego małego uroczego instrumentu, który od razu mnie zachwycił. Pierwszy raz Uke usłyszałem w soundtracku z filmu ‘Into the Wild’ i wiedziałem, że to jest to. Nauka może i nie jest dla mnie jakaś super łatwa ale też nie idzie to ciężko – co mnie cieszy. Mimo tego, że gram proste bicia i kilka akordów to sprawia mi to wiele frajdy. Uke dało mi przyjemność z grania! Na dodatek, jakby tego było mało to moja dziewczyna lubi słuchać tego mojego brzdękania i sama zaczęła grać na gitarze. W przyszłym roku planujemy jakiś jam :)

P.S  Uke polecam każdemu, nawet tym, którym przysłowiowy słoń nadepnął na ucho! Nie trzeba być wirtuozem gry aby uke dawało radość (a przecież o to chodzi)!
Cyprian - 2012-11-02 21:50
ukulele.com.pl e-mail: feo@ukulele.com.pl
ukulele na golasa / naked ukulele Portal LiraKorbowa.pl