close
lołding...
Artykuły konkursowe!!! · ukOhana Przemka · Wyznania UAS-holika · Moje pierwsze ukulele · Holenderski odlot · Jak Wojtek Mann zaczął grać na ukulele · Ukulelistyczna miłość · Moje początki z uke... :) · Moje ukochane ukulela · Miłość Joanny · Wierszyk Olusi · Lanikai LU-11 Cypriana · Kohala KO-S Jakuba
Artykuły: · Mateusz i jego pierwsze ukulele · Moje pierwsze ukulele · Lanikai CK-C koncertowe
Tabela akordów gcea Tabela - diagramy, chwyty, akordy ukulele
akordy do dowolnego czterostrunowca Generator akordów do wszystkich czterostrunowców
jak nastroić ukulele? Jak nastroić ukulele?
Top Ukulele Sites

Wybrane z galerii
Ukulele w KontenerArt Się ciężko ćwiczy, się ma!
Się ciężko ćwiczy, się ma!
Artykuł konkursowy: ukOhana Przemka

ukOhana Przemka - Przemek Mikulski
Pewnego wieczoru surfowałem po internecie kompletnie bez celu i sam już nie wiem jak trafiłem na ukulele. Im więcej oglądałem i czytałem na jego temat tym bardziej fascynowała mnie ta "mała gitarka". W końcu wytropiłem sklep Maiskiego przyjazne-ukulele.pl Stwierdziłem, że kupię jeden z najtańszych modeli soprano i spróbujemy :) Niestety dość często bywa tak, że bardzo się do czegoś zapalam a później idzie w kąt. Bałem się, że i w tym przypadku będzie podobnie, dlatego postanowiłem odkładać jakieś drobniaki do czasu aż nie uzbieram pełnej sumy a jeśli do tego czasu mi nie przejdzie i nie wydam na coś innego to znaczy, że ma to jakiś sens. Wytrzymałem tak kilka dni po czym postanowiłem napisać do Maiskiego. W mailu przedstawiłem swoje pomysły odnośnie tego co możemy jeszcze zrobić w sklepie a najbardziej odnoście fanpaga sklepu na facebooku. Zaproponowałem, że zrobię wszystko za darmo a jeśli mu się spodoba to da mi jakąś zniżkę na ukulele. Pomijając szczegóły współpraca ułożyła się na tyle pomyślnie, że pewnego pięknego październikowego dnia dostałem paczkę z moim pierwszym ukulele :) poniżej moment odpakowywania trzęsącymi się z wrażenia łapkami mojego cuda :)
Minął już rok a ja mogę powiedzieć, że zyskałem przyjaciela a ukulele było gratis, poza tym poznałem wielu świetnych ludzi na polish ukulele na facebooku i miałem okazję dołożyć łapkę do kilku fajnych przedsięwzięć, a pomimo obaw ukulele często gości w moich łapach :)

Przemek Mikulski - 2012-11-22 14:34
ukulele.com.pl e-mail: feo@ukulele.com.pl
ukulele na golasa / naked ukulele Portal LiraKorbowa.pl