close
lołding...
Diagramy, chwyty, akordy
Tabela akordów gcea
Generator akordów akordy do dowolnego czterostrunowca
Jak nastroić ukulele? jak nastroić ukulele?
Top Ukulele Sites
Tutaj pojawią się Wasze zdjęcia z ulubionym (lub nie) ukulele. Fotki z wakacji, kiedy się nudzicie z ukulele, z koncertów, spotkań towarzyskich. Obojętnie jakie byle w miarę przyzwolite. To znaczy przyzwoite się pojawią ale przysyłajcie wszelkie. Byle z ukulele.

Zachęcam do wysyłania fotografii na temat przygód z ukulele na adres feo@ukulele.com.pl
Warsztaty ukulele w KontenerArt - 2016 Poznań
Nad Wartą, w przepięknych okolicznościach przyrody i kontenerów zabrzmiały ponownie ukulele.
Warsztaty ukulele w Świetlica Cafe - 2016 r.
Kilka migawek z warsztatów w 2016 roku - Świetlica Cafe - Poznań.
Bicie rekordu w grze na ukulele
Dnia 1 czerwca roku 2014 w Turośni Kościelnej podczas bicia rekordu w jednoczesnej grze na UKULELE uczestniczyły 93 osoby. Wśród nich: najmłodszy siedmiomiesięczny Bartek Karpiński oraz dwaj starsi panowie po pięćdziesiątce. Załączam fotorelację z bicia rekordu oraz koncertu Dziecięcej Orkiestry Ukulele - 75 osób (połączone siły z 6 miejscowości powiatu białostockiego).
Warsztaty ukulele@KontenerART 2013
Już drugi rok w KontenerART odbywają się warsztaty ukulele. Rośnie nam rodzina pasjonatów! :) Foto Ewa Łowżył, Radek Rakowski
Dziecięca Orkiestra Ukulele z Białegostoku
Dziecięca Orkiestra Ukulele z Białegostoku! Chyba największa i najpiękniejsza tego typu orkiestra w Polsce! Kolejna odsłona koncertu małych muzyków z Małej Wsi i okolic który odbył się podczas podsumowania rocznej pracy w teatrze Arkadia w Białymstoku. Gratulujemy i trzymamy za Was kciuki!
Wielkie granie w Małej Wsi
Witam ukulelowo i pozdrawiam od całej naszej UKUdemii, która grała pełną parą w ilości 30 juz sztuk tego naszego cudeńka nafinale WOŚP w naszej szkole w Małej Wsi. Nasz repertuar powiększa się dzięki Tobie Feo! Dziękujemy za tę świetną stronę. Ewa i Krzysztof z UKUdemią
Ukulelujący harcerze
Harcerze z Małej Wsi! Oby więcej takich drużyn! ;)
"Witamy, jesteśmy fanami ukulele od ponad roku. Stworzyliśmy harcerski zespół muzykujący na tym instrumencie. Nasz repertuar to głównie piosenki harcerskie, turystyczne, ale nie tylko. Ostatnio daliśmy dwa koncerty podczas lokalnego wydarzenia kulturalnego Biesiada Pieśni Patriotycznej z okazji 11 listopada."
III zlot Polish Ukulele Poznań
2010.10.06 i 07 w Poznaniu odbył się III Zlot Polish Ukulele. Były koncerty, wspólne grania, nauka i spożywanie, oczywiście. A tu kilka fotek, dzięki uprzejmości Lee Monki. Dzięki! ;)
Koncertowo
07.02.2011 w klubie "Pod pretekstem", odbył się pierwszy koncert zespołu, znanego potem jako "Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele" w składzie:
ukulele sopran: Piotr Kończal, Tomek Grdeń
ukulele tenor: Jacek Jajacek Ciepliński
kontrabas: Tomek Kasperek Kasprzak
Różności
Szwarc, mydło i powidło z ukulele.
Śmieszne, dziwne, smutne i okrutne.
Moje pierwsze ukulele
Każdy ma swoje pierwsze ukulele.
Ukulele w KontenerArt
Latem 2012, jak co roku, nad Wartą w Poznaniu, odbyła się akcja-kreacja KontenerArt. W ramach wydarzeń mających tam miejsce znalazł się kącik na warsztaty ukulele. Przewinęło się przez nie sporo osób a oto kilka, dokumentalnych już, fotek. ;)

Wybrane z galerii
Ukulele  Lanikai LU-11 Cypriana
Ukulele Lanikai LU-11 Cypriana
ukulele.com.pl e-mail: feo@ukulele.com.pl
ukulele na golasa / naked ukulele Portal LiraKorbowa.pl